Głowice planujące

Oprócz precyzyjnej obróbki skrawaniem, istnieje szeroki wachlarz zastosowań dla głowic planującyc KomDrive® takich jak podcięcia, wybrania lub fazowanie wsteczne. Zakres zastosowań rozciąga się od obróbki wstępnej do kompleksowego toczenia skomplikowanych konturów. Duże predkości nie wpływają w żadnym stopniu na dokładność i żywotność.

Wspólną cechą wszystkich głowic planujących KomDrive® jest to, że prowadnice głowicy są sterowane mechanicznie poprzez precycyjny system przekładni zębatych zaprojektowanych z myślą o maksymalnym zaangażowaniem zęba. W przeciwieństwie do głowic konwencjonalnych, głowica planująca NC jest napędzana przez centralne wrzeciono napędzające.

Powierzchnie ślizgowe wykazują wysoką twrdość oraz doskonałe właściwości cierne dzięki azotowaniu.

Zwarta konstrukcja prowadnic z minimalnymi luzami w zakresie mikronów powoduje wzrost stabilności i umożliwia ciężką obróbkę przy wyższej wydajności.

Głowice planujące są zazwyczaj stosowane w maszynach specjalnych takich jak automatic rotary cyclers i transfer lines do produkcji seryjnej.

Najważniejsze:

  • Głowice planujące NC z wysoką dokładnością pozycjonowania 
  • Głowica planująca HQB  z efektywną regulacją wyważenia i 20% wyższymi parametrami obróbki
 

Kontakt z nami

tel. 77 405 31 00
w godz. 8 - 16

lub zamów rozmowę
PKE Typ 101

PKE Typ 103

PKD Typ 101

PKU Typ 101

PKU Typ 103

NC-PDK

Więcej na www.kometgroup.com

 

 

W celu zapewnienia komfortu przeglądania naszej strony stosujemy pliki cookies. Możesz w każdym czasie dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies.