Chcemy, by nasz zespół tworzyli najlepsi i zaangażowani w swoje obowiązki pracownicy. Wierzymy, że wszyscy pracownicy, niezależnie od szczebla czy stanowiska, przyczyniają się do sukcesów, jakie osiągamy i to oni stanowią największą wartość firmy.​

 

Nasze oczekiwania wobec pracowników są jasno sprecyzowane. Cenimy innowacyjność, kreatywność i samodzielność. Stawiamy na tych, którzy wytrwale dążą do celu i biorą odpowiedzialność za powierzone zadania wynikające ze strategii firmy.​

Dążąc do osiągnięcia najwyższej jakości, wspieramy naszych pracowników w rozwoju. Oferujemy przyjazne środowisko pracy, w którym każdy może efektywnie wykorzystać swój potencjał zawodowy.

 

Obecnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:
(naciśnij na wybraną pozycję aby dowiedzieć się więcej)

 

 

 

Przepraszamy, na chwilę obecną nie mamy wolnych etatów

Masz jakieś pytania dotyczące naszych ofert pracy? Dział HR z przyjemnością pomoże. Możesz również wysłać nam swoje pytania e-mailem. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

 

Dział HR - Sandra Pawlak:

Tel.: 77 405 31 09

E-mail: rekrutacja.K-K@ceratizit.com

 

Jak aplikować?

Prosimy o przesłanie zgłoszenia pocztą elektroniczną. Można się z nami skontaktować na następujący adres e-mail: rekrutacja.K-K@ceratizit.com lub pocztą tradycyjną na adres :

CERATIZIT K-K Sp. z o.o.

ul. Przyjaźni 47B

47-225 Kędzierzyn- Koźle

 

 

 

 

W celu zapewnienia komfortu przeglądania naszej strony stosujemy pliki cookies. Możesz w każdym czasie dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies.