CERATIZIT K-K Sp. z o.o.
ul. Przyjaźni 47B
47-225 Kędzierzyn-Koźle
tel.  +48 77 405 31 00
fax. +48 77 405 31 10

NIP: PL 749-19-29-883
REGON: 532344064
KRS: 0000147017
SĄD REJONOWY W OPOLU,
VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY
KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Kapitał Zakładowy: 10 000 000 PLN
Prezes Zarządu: Wiesław Urych
Członek Zarządu: Dariusz Gołąbek


 

Zamów Doradcę Technicznego
dla Twojego regionu :

tel. 77 405 31 00
w godz. 8 - 16

Dział

Imię i Nazwisko

E-mail

Telefon

Fax


Biuro Zarządu

Irena Pawlak

info.k-k@ceratizit.com

+48 77 405 31 07

+48 77 405 31 12


Dział Kadr

Sandra Pawlak

Sandra.Pawlak@ceratizit.com

+48 77 405 31 09

 


Dział Handlowy

 

 

 

 

 

Tomasz Gabiś

Tomasz.Gabis@ceratizit.com

+48 77 405 31 40

+48 77 405 31 10

 

Iwona Golenia

Iwona.Golenia@ceratizit.com

+48 77 405 31 41

+48 77 405 31 10

 

Damian Hryciuk

Damian.Hryciuk@ceratizit.com

+48 77 405 31 42

+48 77 405 31 10

 

Łukasz Suszek

Lukasz.Suszek@ceratizit.com

+48 77 405 31 16

+48 77 405 31 10

 

Małgorzata Nowak

Malgorzata.Nowak@ceratizit.com

+48 77 405 31 14

+48 77 405 31 10


Dział Spedycji

 

 

 

 

 

Barbara Śniechota

Barbara.Sniechota@ceratizit.com

+48 77 405 31 46

 

 

Ewa Kot

Ewa.Kot@ceratizit.com

+48 77 405 31 27

 


Dział Ostrzenia i Regeneracji Narzędzi

 

 

 

Izabela Cupał

Izabela.Cupal@ceratizit.com

+48 77 405 31 48

 

 

Tomasz Jędrzejak

Tomasz.Jedrzejak@ceratizit.com 

+48 77 405 31 22


Pełnomocnik ds.
zarządzania jakością

Hanna Bednorz

Hanna.Bednorz@ceratizit.com

+48 77 405 31 00

 

 

W celu zapewnienia komfortu przeglądania naszej strony stosujemy pliki cookies. Możesz w każdym czasie dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies.