Centrum Szkoleniowe

06.09.2013

IDEEN-FABRIK+ w Centrum Szkoleniowym KOMET POLAND.

W lutym - po raz pierwszy w Polsce - fachowcy z całego kraju mieli możliwość uczestniczenia w spotkaniu sygnowanym marką IDEEN FABRIK+. Kolejne spotkanie w ramach tej edukacyjno-technicznej inicjatywy odbędzie się 23 kwietnia w Centrum Szkoleniowym KOMET POLAND w Kędzierzynie-Koźlu.

 

IDEEN-FABRIK+ to ogólnoświatowa marka należąca do niemieckiej KOMET GROUP. W jej ramach - we wszystkich krajach, gdzie obecna jest firma KOMET - jej przedstawiciele dzielą się profesjonalną wiedzą techniczną. W Polsce działające w ramach IDEEN FABRIK+ Centrum Szkoleniowe KOMET POLAND koncentruje się na zagadnieniach dotyczących wiercenia, frezowania i szeroko pojętej obróbce skrawaniem.

 

Myślą przewodnią, która przyświeca spotkaniom pod auspicjami IDEEN FABRIK+ jest transfer wiedzy pomiędzy prowadzącymi a uczestnikami spotkania o charakterze szkoleniowym. – 23 kwietnia w Kędzierzynie-Koźlu nie tylko zaprezentujemy dorobek naszych inżynierów, którzy pracują nad optymalizacją zarówno kosztów wiercenia, jak i skróceniem czasu przeprowadzenia procesu technologicznego. Dojdzie – jak to miało miejsce w czasie pierwszej edycji IDEEN FABRIK+ w Polsce – do twórczej wymiany wiedzy, do transferu know-how, który jest jednym z wyróżników naszych spotkań.- opowiada Sosnowski.

 

LINKS

więcej informacji udzielają:

 

Dariusz Ziemniak

                 +48 662 044 407

 

W celu zapewnienia komfortu przeglądania naszej strony stosujemy pliki cookies. Możesz w każdym czasie dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies.