Centrum Szkoleniowe

04.09.2013

IDEEN-FABRIK+ Centrum Szkoleniowe KOMET POLAND.

IDEEN-FABRIK+ to marka ogólnoświatowej inicjatywy szkoleniowej KOMET GROUP®. W jej ramach - we wszystkich krajach, gdzie obecna jest firma Komet - jej przedstawiciele dzielą się profesjonalną wiedzą na temat wiercenia, frezowania, rozwiercania i wytaczania. Największa Fabryka Pomysłów znajduje się w niemieckim Besigheim, gdzie oprócz cyklicznych szkoleń, opracowywane są nowe rozwiązania wdrożeniowe, optymalizujące użycie narzędzi takich jak frezy, wiertła czy rozwiertaki. W Polsce IDEEN FABRIK otworzyła swoje podwoje w Kędzierzynie-Koźlu, gdzie utworzono Centrum Szkoleniowe KOMET POLAND. O tym czym jest IDEEN FABRIK, dlaczego warto przyjechać do Kędzierzyna i czym jest transfer wiedzy spod znaku KOMET rozmawiamy z prezesem zarządu KOMET-URPOL sp. z o.o. Wiesławem Urychem.

 

 

Wiesław Urych: IDEEN FABRIK, czyli Fabryka Pomysłów to niemiecki koncept naszego biznesowego sojusznika, który zakłada nieustanny transfer wiedzy technicznej, ciągłe doskonalenie oferty szkoleniowej, ale przed wszystkim połączenie teorii z praktyką. Osoby, które są uczestnikami spotkań naszego Centrum Szkoleniowego wprost z sali szkoleniowej przechodzą do nowoczesnej hali fabrycznej. Do dyspozycji mają specjalnie przygotowane centrum frezarskie wyposażone w urządzenia multimedialne, które ułatwiają proces doskonalenia umiejętności zawodowych. Warto również wspomnieć, że spotkania są prowadzone przez praktyków dla praktyków oraz, że są bezpłatne.

 

 

Wiesław Urych: Jesteśmy dalecy od wprowadzania ograniczeń typu: doświadczenie zawodowe, wykształcenie czy wiek. Myślę jednak, że nasza oferta jest skierowana do osób, które w pracowniczej codzienności mają do czynienia z narzędziami skrawającymi i obróbką skrawaniem, min. programistów maszyn CNC i technologów. Mile widziane są również osoby które aktualnie kształcą się w tym kierunku i w najbliższej przyszłości zasilą kadry inżynierskie.

LINKS

więcej informacji udzielają:

 

Dariusz Ziemniak

                 +48 662 044 407

 

Łukasz Jurkiewicz

                 +48 695 471 000

 

W celu zapewnienia komfortu przeglądania naszej strony stosujemy pliki cookies. Możesz w każdym czasie dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies.